Nauczyciele

  • Dyrekcja

    • ks. mgr Tomasz Wojciechowski
      Dyrektor Gimnazjum i Liceum, Religia
      • Magister Teologii, Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego
        w Warszawie
      • kurs kwalifikacyjny „Zarządzanie oświatą”
      • Oficer Wojska Polskiego – kurs oficerski Wyższa Szkoła Oficerska Wojsk Lądowych we Wrocławiu
    • mgr Małgorzata Szymańska
      Wicedyrektor Gimnazjum i Liceum, Język niemiecki
      • Magister Filologii Germańskiej UŁ oraz Humboldt-Universität
        w Berlinie
      • egzaminator gimnazjalny w OKE,
      • egzaminator maturalny w OKE
      • kursy doskonalące
        w Wyższej Szkole Pedagogicznej
        w Poczdamie
        i Uniwersytecie w Tybindze
  • Zespół humanistyczny

    • mgr Agnieszka Socha
      Język polski
      • Magister Wydziału Filologii Polskiej, UŁ
      • egzaminator maturalny w OKE
    • dr Nina Kapuścińska-Kmiecik
      Historia, Wiedza o społeczeństwie
      • Doktor nauk humanistycznych – absolwentka historii UŁ,
      • autorka książek i publikacji naukowych z dziedziny historii XIX w.
      • ukończone studia podyplomowe z wiedzy o społeczeństwie.
    • mgr Magdalena Formejster
      Historia, Wiedza o społeczeństwie
      • Magister Historii UŁ, Etnografii UŁ i Geografii UŁ,
      • egzaminator maturalny z wiedzy o społeczeństwie w OKE,
      • egzaminator maturalny z historii w OKE,
      • ukończony roczny kurs Chrześcijański Wychowawca.
    • mgr Dorota Brzeska-Łasek
      Plastyka
      • Magister Wydziału Grafiki i Malarstwa, Wydział Sztuk Wizualnych w Państwowej Wyższej Szkoły Sztuk Plastycznych w Łodzi.
      • Twórczość w zakresie grafiki użytkowej i warsztatowej.
    • mgr Dorota Smolarek–Dąbrowska
      Muzyka
      • Magister Pedagogiki
        w zakresie wychowania muzycznego, UŁ, Wydział Nauk o Wychowaniu.
      • Studia podyplomowe Sztuka w zreformowanej szkole, Akademia Muzyczna w Łodzi
      • Dwuletnie Studia Podyplomowe w zakresie Emisji Głosu
    • mgr Małgorzata Krymarys
      Język polski
      • Magister Filologii Polskiej UŁ,
      • absolwentka Kolegium Nauczycielskiego
        w Łowiczu,
      • egzaminator gimnazjalny w OKE
    • mgr Joanna Marlicka
      Język polski
      • Magister Filologii Polskiej  UŁ,
      • studia podyplomowe
        z wiedzy o kulturze Wydział Filologiczny UŁ,
      • egzaminator maturalny
        w OKE (funkcja lidera grupy egzaminatorów),
      • współpraca z Polskim Towarzystwem Dysleksji
    • ks. mgr Marcin Majsik
      religia
      • Magister Wydziału Teologii Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie
      • Studia licencjackie, Papieski Uniwersytet Gregoriański w Rzymie
    • mgr Adrianna Kołakowska-Grudzińska
      Psycholog
      • Magister Wydziału Psychologii UŁ
      • Kurs terapii poznawczo-behawioralnej dzieci i młodzieży
      • Szkoła Terapii Poznawczo-Behawioralnej, Centrum CBT w Warszawie
    • mgr Monika Brzezińska
      Język polski, Historia
      • Magister Wydziału Filologii Polskiej UŁ
      • Studia podyplomowe z historii, UŁ
      • Kurs kwalifikacyjny z bibliotekoznawstwa
  • Zespół matematyczno - przyrodniczy

    • mgr inż. Bożenna Gorąca
      Fizyka
      • Wydział Elektryczny PŁ
      • Studia podyplomowe
        z fizyki i informatyki UŁ
      • egzaminator maturalny OKE
    • mgr Iwona Jóźwiak
      Biologia
      • Magister biologii Wydział Biologii i Nauk o Ziemi UŁ
      • studia podyplomowe- Wydział Inżynierii Procesowej i Ochrony Środowiska PŁ
      • egzaminator maturalny w OKE
      • animator metody projektów w gimnazjum
    • mgr Agnieszka Rymarz
      Matematyka, Matematyka w zastosowaniach
      • Magister Wydziału Matematyki UŁ
      • egzaminator maturalny w OKE
      • animator metody projektów
    • mgr Jolanta Schilling
      Matematyka, Matematyka w zastosowaniach
      • Magister Wydziału Matematyki UŁ
      • Magister Wydziału Teologicznego, Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie
      • Studia Podyplomowe w zakresie zastosowania informatyki, Politechnika Łódzka
      • egzaminator maturalny w OKE
      • egzaminator gimnazjalny w OKE
    • mgr Beata Wojciechowska
      Matematyka, Matematyka w zastosowaniach
      • Magister Matematyki UŁ, sekcja nauczycielska
      • egzaminator maturalny w OKE
      • egzaminator gimnazjalny w OKE
      • egzaminator w systemie  „e-ocenianie”
    • mgr Agata Majchrzak
      Chemia, Przyroda
      • Magister Wydział Fizyki i Chemii, UŁ
      • studia podyplomowe z Chemii, UŁ
      • egzaminator maturalny w OKE
      • egzaminator gimnazjalny w OKE
      • studia podyplomowe Przyroda w Liceum, Uniwersytet Pedagogiczny w Krakowie
    • mgr Mariola Santy
      Geografia
      • Magister Wydziału Biologii i Nauki o Ziemi, na kierunku geografia nauczycielska, UŁ
      • egzaminator gimnazjalny w OKE
      • egzaminator maturalny w OKE
      • studia podyplomowe z WOS-u
      • animator metody projektów w gimnazjum
    • mgr Magdalena Grzelczak
      Podstawy przedsiębiorczości
      • Magister Wydziału Nauk o Wychowaniu UŁ – pedagog specjalny – oligofrenopedagog
      • Studia podyplomowe – Wychowanie do życia w rodzinie, Pedagogika Wspierająca
      • Studia podyplomowe – Przedsiębiorczość dla nauczycieli
      • Studia podyplomowe – Doradztwo zawodowe i personalne
    • mgr Andrzej Olczyk
      Fizyka
      • Magister Wydziału Fizyki UŁ
      • Studia podyplomowe z techniki oraz matematyki
      • Egzaminator maturalny w OKE
    • mgr Agnieszka Kędzierska
      Matematyka, Informatyka
      • Magister Wydziału Matematyki UŁ
      • Studia podyplomowe – technologia informacyjna i informatyka
  • Zespół języków obcych

    • mgr Mirosława Stańczyk
      Język francuski
      • Magister Filologii Romańskiej , UŁ, ze specjalnością nauczycielską i półspecjalizacją w zakresie języka włoskiego,
      • egzaminator maturalny w OKE,
      • egzaminator gimnazjalny w OKE
    • mgr Joanna Dyniak
      Język angielski, Język angielski w biznesie
      • Magister Filologii Angielskiej UŁ
      • egzaminator gimnazjalny w OKE
      • egzaminator maturalny w OKE (funkcja lidera grupy egzaminatorów)
      • trener Centrum Kształcenia Liderów i Wychowawców im. Pedro Arrupe
    • mgr Aleksandra Kuna
      Język angielski, Język angielski w biznesie
      • Magister Filologii Angielskiej UŁ
      • podyplomowe studium kształcenia tłumaczy UW
      • podyplomowe studia z zakresu europeistyki UJ
      • egzaminator gimnazjalny
      • egzaminator maturalny
      • trener Odysei Umysłu
    • mgr Ewa Ziołańska
      Język angielski, Język angielski w biznesie
      • Magister Wydziału Filologii Angielskiej UŁ
      • egzaminator maturalny w OKE (funkcja lidera grupy egzaminatorów)
      • egzaminator gimnazjalny w OKE (funkcja lidera grupy egzaminatorów)
      • Kurs w zakresie Profilaktyki Uzależnień
    • mgr Małgorzata Dąbrowska
      Język angielski, Język angielski w biznesie
      • Magister Wydziału Filologii Angielskiej UŁ
      • egzaminator maturalny w OKE
      • Kurs w zakresie Profilaktyki Uzależnień
    • mgr Danuta Rokicka – Walczak
      Język angielski, Język angielski w biznesie
      • Magister Filologii Angielskiej UŁ
      • Magister Ekonomii UŁ
      • egzaminator gimnazjalny w OKE
      • egzaminator maturalny w OKE
    • mgr Alicja Żmudzka
      Język niemiecki
      • Magister Filologii Germańskiej UŁ
      • egzaminator maturalny w OKE
    • mgr Magdalena Kępa-Jakubiec
      Język niemiecki
      • Magister Wydziału Lingwistyki Stosowanej i Filologii Wschodniosłowiańskich, kierunek germanistyka, UW
      • egzaminator gimnazjalny w OKE
      • egzaminator maturalny w OKE
    • mgr Małgorzata Bednarska
      Język niemiecki
      • Magister Filologii Germańskiej na wydziale Lingwistyki Stosowanej i Studiów Wschodniosłowiańskich UW
      • egzaminator maturalny w OKE
    • mgr Agnieszka Polak
      Język francuski, Nauczyciel świetlicy
      • Magister Filologii Romańskiej UŁ ze specjalizacją z języka włoskiego, UŁ
      • Egzaminator maturalny w OKE
      • Egzaminator gimnazjalny w OKE
      • Egzaminator w kuratoryjnym Wojewódzkim Konkursie Języka Francuskiego
  • Zespół nauczycieli W-F

    • mgr Ludwik Sikorski
      Wychowanie Fizyczne, Wychowanie prozdrowotne
      • Magister Pedagogiki Wychowania Fizycznego i Zdrowotnego, UŁ
      • Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna – Łódź, licencjat
      • Instruktor: pływania, koszykówki, triathlonu
      • Ratownik WOPR
      • Laureat ogólnopolskiego konkrusu Lider Animator
    • mgr Antoni Krymarys
      Wychowanie Fizyczne, Wychowanie prozdrowotne
      • Magister Sportu AWF Poznań
      • Trener drugiej klasy piłki siatkowej
      • Instruktor: gimnastyki sportowej, pływania, lekkiej atletyki, piłki koszykowej, piłki nożnej, piłki ręcznej
      • Ratownik WOPR
    • mgr Michał Krymarys
      Wychowanie Fizyczne, Wychowanie prozdrowotne
      • Magister Wydziału Nauk o Wychowaniu, UŁ
      • Instruktor: piłki siatkowej, pływanie
      • TRENER w Stowarzyszeniu ŁKS – Siatkówka Żeńska- Juniorki
      Osiągnięcia:

      – Mistrzostwo Polski Seniorów w Siatkówce Plażowej w 2006r.
      – 4 miejsce w Mistrzostwach Polski w Siatkówce Plażowej w 2003r.
      – 5 miejsce w Mistrzostwach Polski w Siatkówce Plażowej w 2007r i 2008r.
      – Kadra Polski w Siatkówce Plażowej 2001 – 2007r.
      – Wielokrotny zwycięzca turniejów eliminacyjnych Mistrzostw Polski z cyklu Beachball
      – Dwunastokrotny udział w prestiżowych turniejach międzynarodowych „Swatch FIVB Worldtour”
      – Brązowy medalista Akademickich Mistrzostw Europy Tallin 2005
      – Wielokrotny medalista i Mistrz Akademickich Mistrzostw Polski

       

    • mgr Aleksandra Dziubałtowska
      Wychowanie Fizyczne, Wychowanie prozdrowotne
      • Magister Pedagogiki Wychowania Fizycznego i Zdrowotnego UŁ
      • instruktor Lekkiej Atletyki
      • licencjonowany sędzia sportowy Lekkiej Atletyki
    • mgr Michał Stępniewski
      Wychowanie Fizyczne, Wychowanie prozdrowotne
      • Magister Wydziału Nauk o Wychowaniu,specjalność: pedagogika kultury fizycznej i zdrowotnej
      • Instruktor: kulturystyki, pływania
    • mgr Dominika Leniart
      Wychowanie Fizyczne, Edukacja dla Bezpieczeństwa
      • Magister Pedagogiki UŁ specjalność: Wychowanie fizyczne
      • WSHE podyplomowe: specjalność: Edukacja do bezpieczeństwa
      • CKK podyplomowe: specjalność: Dietetyk