Strefa rodzica

  • Konsultacje z nauczycielami

    • Imię i nazwisko nauczyciela
      Konsultacje
    • Małgorzata Bednarska
      pn. i czw. 14.40-15.25
    • Dorota Brzeska-Łasek
      wt. 13.35-14.30
    • Małgorzata Dąbrowska
      śr. 15.30 i pt. 7.10.
    • Joanna Dyniak
      pn. 7.10 i śr. 15 30
    • Aleksandra Dziubałtowska
      wt. 15.30-16.15 Lekkoatletyka
      czw. 14.30-15,25 Uni hokej
    • Adam Grudziński
      wt. 15.30-16.15
    • Magdalena Formejster
      śr. 15.15-16.00, pt. 14.30-15.15
    • Bożenna Gorąca
      czw. 7.10-7.55 i śr. 7.10-7.55 - koło z fizyki
    • Magdalena Grzelczak
      czw. 7.10-7.55
    • Iwona Jóźwiak
      pn. 13.45-14.30
    • Nina Kapuścińska-Kmiecik
      wt. 7.10, Cafe Historia- ustalane na bieżąco
    • Magdalena Kępa-Jakubiec
      śr. 7.10-7.55, pt. 7.10-7.55 (koło konkursowe)
    • Karolina Cieślikowska-Skulimowska
      śr. 13:45-14:30
    • Małgorzata Krymarys
      pn. 13.45 i czw. 14.30
    • Michał Krymarys
      pon. 13.45-14.30
    • Aleksandra Kuna
      wt. 13.45 i pt. 14.30
    • Dominika Leniart
      wt. 13:35-14.20
    • Agata Majchrzak
      śr. 14.40, koło chemiczne śr. 7.10
    • Joanna Marlicka
      śr. 7.10.
    • Agnieszka Polak
      pn. 14.40-15.25
    • Danuta Rokicka-Walczak
      pn. i śr. 14.30-15.15
    • Agnieszka Rymarz
      czw. 14.30 - 15.15 konsultacje, czw. 13.45 -14.30 koło dla klas gimn.
    • Mariola Santy
      śr.15:30-16:15
    • Jolanta Schilling
      czw. 8.00-8.45 i 14.30-15.15
    • Ludwik Sikorski
      pt. 11.30-12.30
    • Dorota Smolarek-Dąbrowska
      pn. 16.00.-16.45.
    • Agnieszka Socha
      śr. 15.30-16.15, pt. 7.10-7.55
    • Mirosława Stańczyk
      śr. 13.45-14.30, czw. 14.40-15.25
    • Michał Stępniewski
      pt. 14.30-16.00 Piłka siatkowa i Siłownia
    • Ks. Marcin Majsik
      czw. 14.30-15.15
    • Beata Wojciechowska
      śr. 14.40 - 1ga i 1gd, wt. 14.40 - kl. 3gc, pn 7.10 dla wszystkich.
    • Ewa Ziołańska
      pt. 14.30
    • Alicja Żmudzka
      śr. 14.35
    • ks. Patryk Nowak
      śr. 9.50-10.35
  • Pliki do pobrania

    Numer Konta
    Szkoły

    Czesne, wpisowe i darowizny można wpłacać na konto szkoły:

    KATOLICKIE  GIMNAZJUM 
    I  LICEUM  OGÓLNOKSZTAŁCĄCE

    im. Jana Pawła II
    ul. K.K. Baczyńskiego 156
    91-170 Łódź

    PeKaO S.A. V O/Łódź
    14 1240 1545 1111 0000 1168 0327
     
    czesne z dopiskiem:
    czesne za ucznia (wpisać nazwisko i imię)
     
    wpisowe z dopiskiem:
    wpisowe za ucznia (wpisać nazwisko i imię)

    Godziny lekcyjne
    i przerwy

    1.   7:55/8:00 – 8:45
    Przerwa 10 min.
    2.   8:55 – 9:40
    Przerwa 10 min.
    3.   9:50 – 10:35
    Przerwa 10 min.
    4. 10:45 – 11:30
    Przerwa 10 min.
    5. 11:40 – 12:25
    Przerwa 25 min. – Obiad
    6. 12:50 – 13:35
    Przerwa 10 min.
    7. 13:45 – 14:30
    Przerwa 10 min.
    8. 14:40 – 15:25
    Przerwa 5 min.
    9. 15:30 – 16:15

    Skrócone godziny lekcyjne
    i przerwy

    1.   8:00 – 8:30
    Przerwa 5 min.
    2.   8:35 – 9:05
    Przerwa 5 min.
    3.   9:10 – 9:40
    Przerwa 5 min.
    4.  9:45 – 10:15
    Przerwa 5 min.
    5. 10:20 – 10:50
    Przerwa 15 min. – Obiad
    6. 11:05– 11:35
    Przerwa 5 min.
    7. 11:40 – 12:10
    Przerwa 5 min.
    8. 12:15 – 12:45
    Przerwa 15 min.
    9. 13:00 – 13:30