Strefa rodzica

  • Konsultacje z nauczycielami

    • Imię i nazwisko nauczyciela
      Konsultacje
    • Monika Brzezińska
      Konsultacje - czwartek godz. 7.15 sala 35
      Koło scrabblowe wtorek godz. 8.00
    • Dorota Brzeska-Łasek
    • Małgorzata Dąbrowska
      Konsultacje - poniedziałek i piątek godz. 7.10
    • Joanna Dyniak
      Konsultacje - czwartek godz. 7.10 sala 26
    • Adam Grudziński
      Konsultacje - środa godz.14:35 sala 211
      Zajęcia z programowania stron internetowych(javascript, php i html) - czwartek godz. 14:35 sala 211
    • Magdalena Formejster
    • Bożenna Gorąca
      Konsultacje - piątek godz. 7:10 - 7:55
    • Sylwia Kościuk
      Konsultacje - środa godz. 13.50 czytelnia i piątek godz. 14.45 sala 205
    • Iwona Jóźwiak
      Konsultacje - wtorek godz. 7.10
    • Agnieszka Kędzierska
    • Magdalena Kępa-Jakubiec
      Konsultacje - poniedziałek godz. 7.10 sala 30
      Zajęcia wyrównawcze - piątek godz. 7.10 sala 30
    • Andrzej Olczyk
      Konsultacje - poniedziałek i czwartek godz. 13.50 - 14.30
    • Małgorzata Krymarys
      Konsultacje - poniedziałek godz. 13.50
      Koło dla kl. III - poniedziałek godz. 14.45 sala 35
    • Ewa Kajak
      Konsultacje - wtorek godz. 7:30 - 8:00
    • Aleksandra Kuna
      Zajęcia przygotowujące do konkursu - środa godz. 14.30
      Uczniowie, którzy chcą zaliczyć zaległy materiał lub poprawić sprawdzian proszeni są o indywidualne umówienie się na spotkanie.
    • Tomasz Rosiński
      Konsultacje i zajęcia wyrównawcze - wtorek godz. 7.15 sala 42
    • Agata Majchrzak
      Konsultacje - czwartek godz 7.10
      Koło przedmiotowe - środa godz 16.20
    • Joanna Marlicka
      Konsultacje - środa godz. 14:45 – 15:30, piątek 7.10. sala 204
    • Agnieszka Polak
    • Danuta Rokicka-Walczak
      Konsultacje - czwartek godz. 14.45 - 15.30, piątek godz. 13.50-14.35
    • Agnieszka Rymarz
      Konsultacje - wtorek godz. 7.10 sala 40
      Koło matematyczne dla klas 3 gimn- czwartek godz. 7.10 sala 37
    • Mariola Santy
      Konsultacje - środa godz.14:45 - 16:20
    • Jolanta Schilling
      Konsultacje - czwartek 8 godz. 14.45 sala 205.
      Zajęcia przygotowujące do konkursów matematycznych - poniedziałek godz 7 10 sala 205.
    • Dorota Smolarek-Dąbrowska
    • Agnieszka Socha
      Konsultacje - wtorek godz.7.10 sala 35
    • Mirosława Stańczyk
      Konsultacje - poniedziałek godz. 14.45 - 15.30, sala 38
      Koło j. francuskiego - wtorek godz. 15.35 - 16.20, sala 38
    • ks. Łukasz Leśniewski
      Spotkania formacyjne - piątek godz. 18.30- 20.30 sala muzyczna
    • Beata Wojciechowska
      Koło matematyczne dla klas 3 gimnazjum - czwartek godz. 14.45 sala 36
    • Ewa Ziołańska
      Konsultacje - czwartek godz. 7.10 sala 27 (proszę o wcześniejsze zgłaszanie swojej obecności)
    • Alicja Żmudzka
    • Nauczyciele Wychowania Fizycznego
      WTOREK:
      Siatkówka 14.45-15.30 Michał Stępniewski
      Siatkówka 15.30-16.15 Michał Krymarys
      Koszykówka klasy V SP i starsi 16.20-17.00 Ludwik Sikorski
      ŚRODA:
      Piłka nożna dla klas I i II SP 13.50-14.35 Michał Stępniewski
      PIĄTEK:
      Siatkówka 12.45-13.30 Michał Krymarys
      Gimnastyka korekcyjna 12.45-13.30 Aleksandra Dziubałtowska
      Piłka nożna klasy IV, V, VI SP 14.30-15.30
  • Pliki do pobrania

    Numer Konta
    Szkoły

    Czesne, wpisowe i darowizny można wpłacać na konto szkoły:

    ZESPÓŁ SZKÓŁ KATOLICKICH
    im. Jana Pawła II
    ul. K.K. Baczyńskiego 156
    91-170 Łódź

    PeKaO S.A. V O/Łódź
    14 1240 1545 1111 0000 1168 0327
     
    czesne z dopiskiem:
    czesne za ucznia (wpisać nazwisko i imię)
     
    wpisowe z dopiskiem:
    wpisowe za ucznia (wpisać nazwisko i imię)