Szkolny "Mam Talent"

Czerwiec 19, 2018

19 czerwca w naszej szkole odbyła się kolejna edycja Szkolnego konkursu „Mam Talent”.

Konkurs cieszył się ogromnym zainteresowaniem wśród uczniów.

Do prezentacji swoich talentów przystąpiło 13 uczniów. Zaprezentowali oni swoje umiejętności wokalne ,muzyczne, taneczne oraz sportowe. Sędziowie nie mieli łatwego zadania ponieważ poziom prezentowanych talentów był bardzo wyrównany . Występy oceniała komisja w składzie: p. Małgorzata Dąbrowska, p. Magdalena Formejster, ks. Marcin Majsik oraz przedstawiciel SU Natalia Gierulska.

Zwyciężyła Hanna Pawełczyk – śpiew, na drugiej pozycji uplasowała się Weronika Jędrzejczak – śpiew, trzecie miejsce zajęła Pola Zawitkowska – śpiew, wyróżnienie Juliusz Barski – prezentacja umiejętności karate oraz Pola Płużańska w duecie z Różą Cuper – układ gimnastyczny.

Wszystkim zwycięzcom serdecznie gratulujemy !!!

Serdeczne podziękowania dla wszystkich, którzy wzięli udział w zabawie – bez Was by nam się nie udało!

Osobne podziękowania dla Zuzanny Gembus, Anny Grygowskiej za prowadzenie konkursu oraz dla Tomasza Stefańczyka za obsługę techniczną zabawy.

Do zobaczenia za rok

Rozgrywki w piłkę nożnąNajlepsi z najlepszych!
Listopad 2019
P W Ś C P S N
« wrz    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930  
Ostatnio dodane